Poland Great Britain Germany
Metikam-logo

Gięcie blach

Gięcie blach w zakładach Metikam to proces szybki, wydajny, a zarazem przystępny cenowo. Komputerowe sterowanie CNC zapewnia jego maksymalną precyzję i stuprocentową powtarzalność efektów.

Gięcie blach jest wykonywane za pomocą pras krawędziowych CNC, czyli nowoczesnych urządzeń sterowanych komputerowo. Maszyna wywiera na materiał nacisk sięgający 600 ton, co w połączeniu z szybkością jej działania oraz precyzyjnym programowaniem gwarantuje doskonały i w pełni powtarzalny rezultat.

Spełniamy oczekiwania

Dzięki doskonałemu zapleczu technologicznemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Nasze ceny są przystępne dzięki stosowaniu wydajnych procesów gięcia, które pozwalają nam uniknąć błędów oraz zniszczeń materiału. Gniemy aluminium i stal nierdzewną o grubości sięgającej 20 mm, a także stal konstrukcyjną do 10 mm. Maksymalna długość gięcia wynosi 6000 mm. Oferujemy bliskie terminy realizacji zamówień.

Uzyskaj wycenę

Koszt gięcia zależy m.in. od wielkości zamówienia, rodzaju giętego materiału oraz parametrów gięcia. Skontaktuj się z działem sprzedaży Metikam się przez , aby uzyskać dokładną wycenę.

Cięcie laserowe