Poland Great Britain Germany
Metikam-logo

Gięcie blach

Gięcie blach w zakładach Metikam to proces szybki, wydajny, a zarazem przystępny cenowo. Komputerowe sterowanie CNC zapewnia jego maksymalną precyzję i stuprocentową powtarzalność efektów.

Gięcie blach jest wykonywane za pomocą pras krawędziowych CNC, czyli nowoczesnych urządzeń sterowanych komputerowo. Maszyna wywiera na materiał nacisk sięgający 600 ton, co w połączeniu z szybkością jej działania oraz precyzyjnym programowaniem gwarantuje doskonały i w pełni powtarzalny rezultat.

Spełniamy oczekiwania

Dzięki doskonałemu zapleczu technologicznemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Nasze ceny są przystępne dzięki stosowaniu wydajnych procesów gięcia, które pozwalają nam uniknąć błędów oraz zniszczeń materiału. Gniemy aluminium i stal nierdzewną o grubości sięgającej 20 mm, a także stal konstrukcyjną do 10 mm. Maksymalna długość gięcia wynosi 6000 mm. Oferujemy bliskie terminy realizacji zamówień.

Uzyskaj wycenę

Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od długości krawędzi cięcia, rodzaju i grubości materiału, wymaganej precyzji cięcia oraz złożoności zlecenia. Aby uzyskać wycenę, skontaktuj się z działem sprzedaży, załączając rysunek części.

Cięcie laserowe

Dział Sprzedaży

Tomek Strażyc

Telefon:+48 690 913 190
E-mail:

Sebastian Marek

Telefon:+48 533 310 595
E-mail: