Poland Great Britain Germany
Metikam-logo

Spawanie

Spawanie MIG i MAG, spawanie TIG w osłonie gazów ochronnych – to niektóre techniki spawalnicze wykorzystywane przez specjalistów Metikam. O jakości naszej pracy świadczą jej znakomite efekty.

Oferujemy spawanie konstrukcji aluminiowych i stalowych; spawamy także konstrukcje z blach i profili walcowanych – na gorąco oraz na zimno. Jedynym ograniczeniem dla naszych specjalistów są wymogi zawarte w dostarczonej specyfikacji technicznej. Dzięki zaawansowanej technologii oraz specjalistycznej wiedzy o metalach możemy stworzyć konstrukcję o dowolnym kształcie: zawsze trwałą, dokładnie wykonaną oraz całkowicie spełniającą oczekiwania klienta.

Obsługa bez ograniczeń

Bogate zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie umożliwia nam sprawną realizację dowolnych zleceń. Realizujemy usługi spawania konstrukcji dowolnych rozmiarów: od niewielkich aż do wielkogabarytowych. Dbamy o jakość usług na każdym etapie realizacji i dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy prezentował doskonały poziom estetyczny i techniczny.

Uzyskaj wycenę

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Aby uzyskać wycenę, skontaktuj się z działem sprzedaży Metikam i przekaż nam wzór konstrukcji. Profesjonalną dokumentację projektowo-konstrukcyjną jesteśmy w stanie wykonać we własnym zakresie

Cięcie laserowe