Gięcie blach

Gięcie blach na maszynach CNC zapewnia maksymalną precyzję i 100% powtarzalność.


 
Gięcie blach jest wykonywane za pomocą pras krawędziowych CNC, czyli nowoczesnych urządzeń sterowanych komputerowo. Posiadamy kilka pras, największa z maszyn wywiera na materiał nacisk sięgający 400 ton, co w połączeniu z szybkością jej działania oraz precyzyjnym programowaniem gwarantuje doskonały i w pełni powtarzalny rezultat.
Zapytaj o usługę:

metikam@metikam.com
 

Spełniamy oczekiwania


 
Dzięki doskonałemu zapleczu technologicznemu jesteśmy w stanie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia. Nasze ceny są przystępne dzięki stosowaniu wydajnych procesów gięcia, które pozwalają nam uniknąć błędów oraz zniszczeń materiału.

Gniemy aluminium, stal nierdzewną i stal konstrukcyjną o grubości sięgającej 30 mm. Maksymalna długość gięcia wynosi 5000 mm. Oferujemy bliskie terminy realizacji zamówień.
 

Parametry maszyny


 

Dysponujemy nowoczesnymi maszynami do gięcia blach firmy Bystronic oraz EHT, począwszy od małych, szybkich pras, aż po prasy o dużych gabarytach i dużej mocy.
Wysoką precyzję gięcia uzyskujemy poprzez zintegrowany system komputerowy CAM, dzięki któremu możliwa jest optymalizacja procesu projektowania i symulacji procesu gięcia.

  • Długość gięcia max: 5000 mm
  • Nacisk maksymalny: 400 ton
  • Powtarzalność Ps*: +-0,025 mm/oś
  • Grubość giętych materiałów: ca 30 mm