Spawanie stali
i aluminium

Spawanie MIG/MAG, spawanie TIG
- techniki spawalnicze METIKAM


 
Spawanie MIG/ MAG, spawanie TIG w osłonie gazów ochronnych – to niektóre techniki spawalnicze wykorzystywane przez specjalistów METIKAM. Oferujemy także spawanie na zrobotyzowanym stanowisku spawalniczym, które wykonują roboty spawalnicze firmy Pansonic. O jakości naszej pracy świadczą jej znakomite efekty.
Zapytaj o usługę:

metikam@metikam.com
 

Tworzymy konstrukcje o dowolnym kształcie


 
Oferujemy spawanie konstrukcji aluminiowych i stalowych; spawamy także konstrukcje z blach i profili walcowanych – na gorąco oraz na zimno. Jedynym ograniczeniem dla naszych specjalistów są wymogi zawarte w dostarczonej specyfikacji technicznej. Dzięki zaawansowanej technologii oraz specjalistycznej wiedzy o metalach możemy stworzyć konstrukcję o dowolnym kształcie: zawsze trwałą, dokładnie wykonaną oraz całkowicie spełniającą oczekiwania klienta.
 

Obsługa bez ograniczeń


 

Bogate zaplecze technologiczne oraz wieloletnie doświadczenie umożliwia nam sprawną realizację dowolnych zleceń. Realizujemy usługi spawania konstrukcji dowolnych rozmiarów: od niewielkich aż do wielkogabarytowych. Dbamy o jakość usług na każdym etapie realizacji i dokładamy wszelkich starań, aby efekt naszej pracy prezentował doskonały poziom estetyczny i techniczny.

Posiadamy robot spawalniczy firmy Panasonic TM 2000 oraz półautomaty spawalnicze Fronius.