Frezowanie CNC

Frezowanie CNC – idealna metoda modelowania


 
Frezowanie zaraz obok toczenia i szlifowania, jest jedną z metod obróbki wiórowej, umożliwiający obrabianie płaszczyzn, kanalików, uzębień, rowków i powierzchni kształtowych. Frezowania CNC jest idealną metodą modelowania brył, która jest stale ulepszana wraz z rozwojem innowacyjnych technologii.
Zapytaj o usługę:

metikam@metikam.com
 

Tworzymy konstrukcje o dowolnym kształcie


 
Proces Frezowania CNC pozwala szybko i powtarzalnie wytworzyć przedmioty o skomplikowanej geometrii. Wykorzystując różne ostrza, można uzyskać najróżniejsze formy. Znaczące jest też skrócenie czasu wytwarzania przedmiotu, co przekłada się na obniżenie kosztów produkcji. Frezowanie możemy zastosować do obróbki różnej stali, a także tworzyw sztucznych czy drewna.
 

Usługa frezowania na centrach obróbczych światowych liderów


 
Usługa obróbki frezowania w firmie METIKAM, realizowana jest na pionowych centrach obróbczych światowych liderów w produkcji precyzyjnych obrabiarek, tj. SPINER czy DOOSAN. Frezowanie CNC jest doskonałym uzupełnieniem kompleksowej oferty naszej firmy, dzięki której możemy realizować pojedyncze zlecenia, duże projekty oraz produkcje seryjną wymagających detali.
 

Parametry frezarek CNC w naszym parku maszynowym:


 
  • Wymiary stołu: 1500 x 670 mm
  • Ładowność: 1300 kg
  • Moc silnika napędu wrzeciona (ciągły/S3 15%): 16,3/21,8 kW
  • Zakres obrotów wrzeciona: 12,000 obr/min
  • Odległość wrzeciono – stół: 150~775 mm